KULLANICILAR

ÖZEL ÜYELER

Özel üyeleriniz, kategori ayarlarında, gizlilik olarak ÖZEL ÜYELER olarak işaretlenmiş kategorileri görebilen kullanıcılarınızdır. İlgili üyeler haricinde, bu kategorilerin içeriği görüntülenemez ya da sepete eklenemez.
Bir üyeyi, ÖZEL ÜYE olarak işaretlemek için, kontrol panelinizin KULLANICILAR bölümündeki üye kutucukları üzerinde bulunan göz simgesine tıklayarak, bu simgeyi yeşil renge çevirmeniz yeterlidir. Özel bir kullanıcıyı, tekrar sıradan kullanıcı haline getirmek için, göz simgesine tıklayarak, simgeyi kırmızıya çevirebilirsiniz.

KULLANICI AYARLARI

Kontrol panelinizin KULLANICILAR bölümündeki üye kutucuklarına tıklayarak, ilgili üyenin bilgilerini düzenleyebilir ve geçmiş siparişlerini görüntüleyebilirsiniz.

PARAPUAN kutucuğu, kişinin sonraki alışverişinde kullanabileceği kredisini göstermektedir. Eğer sistem ayarlarından parapuan seçeneğini aktif ettiyseniz, üyeleriniz her alışverişinde belirli oranlarda TL puan kazanıp, bu puanları indirim olarak kullanabilirler. Bu bölümü değiştirerek, bir kullanıcıya, kullanması için fazladan kredi yükleyebilirsiniz.

SİPARİŞLER bölümü, müşterinizin verdiği geçmiş siparişleri listemektedir. Bir siparişin üzerine tıklayarak, ilgili siparişin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.