Sen de bize mobil uygulama fikrinizden bahset, hemen projelendirelim

PCMonitor Uygulaması

Eğer bir laptop kullanıcısı iseniz, ya da tek bir monitörünüz varsa, bilgisayarınızın sıcaklık gibi donanım özelliklerini takip etmek her zaman bir parça sorunlu olmuştur. Özellikle ekranınızı dolduran bu bilgi kutucukları yüzünden, oyun onadığınız esnada dikkatiniz dağılabilir. Bu sorunu çözmek için, PCMonitor uygulaması hizmetinizde.

Uygulama ve telefon görüntüsü

PCMontior Uygulaması ile Tanışın

PCMonitor uygulaması, bütün donanım bilgileri telefonunuza aktararak, onu ikinci bir monitör olarak kullanmanıza olanak sağlar. Bilgisayarınızın CPU, GPU parçalarının sıcaklık ve yüklerini, maximum değerlerini, internet download hızı ve ping süresi gibi oyuncular için önemli bilgileri telefonunuz ile görüntüyelebilirsiniz. 

Detaylı inceleme ekranı

Bilgisayara yükleyeceğiniz program, bütün ilgili değerleri okuyarak bulut sistemi üzerinden bunları telefonunuza yollar. Bulut sisteminin en önemli artısı, bilgisayarınız ile telefonunuzun aynı internete bağlı olmasına gerek kalmaması. Bilgisayar özelliklerinizi uzaktan da takip edebilirsiniz. 


Uygulama iki farklı görüntüleme seçeneği ile geliyor. Telefonunuzu dik tuttuğunuzda ayrıntılı bilgi ekranını görüntülerken, yatay konuma geçtiğinizde "Gaming Mode" görüntüsü devreye girer. Bu görüntü aktifken, en önemli özellikleri, hızlı bir bakış ile okuyabileceğiniz bir arayüze sahip oluyorsunuz.

Gaming Mode görüntüsü


Ayrıca ayarlar menüsünde, en yüksek sıcaklık değerini girdiğinizde, bu sıcaklıklara ulaşan bilgisayarınız için size bildirim de yaratıp uyarabiliyor.


Uygulama ayarları


Nasıl yükleniyor?

Hepsi bu kadar! Kullanmaya artık başlayabilirsiniz