Sen de bize mobil uygulama fikrinizden bahset, hemen projelendirelim

Zigog Kart Oyunu

Zigog, müşterimiz için geliştirdiğimiz 3D kart tabanlı bir zeka oyunu. Unity 3D oyun motorunda, hem ios ve hem de android market için aynı anda üretilen oyun, orijinal oyun konseptinin yanı sıra, bir çok küçük detay barındırmakta. Kart oyununun arka planında yer alan temalar, yapay zeka tarafından ışık, obje animasyonları, lokasyon ve hareket tayinlerini kontrol ederek, oyunculara yatıştırıcı bir etki yapmakta.


Zigog Nasıl Oynanır

EASY: 1 den 3’e kadar olan 4 çeşit ( Kupa, Karo, Maça ve Sinek) toplam 12 kağıt ile oynanır.

Oyuna başladığınızda yan yana rastgele 3 kağıt açılır. Sonra sırayla açılan her kağıdı istediğiniz herhangi bir kağıdın altına koyarsınız. İkinci sıra kağıtlar bittikten sonra 3 sıraya geçilir. En son dördüncü sıra kağıtlarıda yerleştiririz. Amacımız her bloktaki (sütunda) kağıtların toplamının 8 olmasıdır.

Oyun zorluğu seçimi

NORMAL: 1 den 4’e kadar olan 4 çeşit ( Kupa, Karo, Maça ve Sinek) toplam 16 kağıt ile oynanır.

Oyuna başladığınızda yan yana rastgele 4 kağıt açılır. Sonra sırayla açılan her kağıdı istediğiniz herhangi bir kağıdın altına koyarsınız. İkinci sıra kağıtlar bittikten sonra 3 sıraya geçilir. En son dördüncü sıra kağıtlarıda yerleştiririz. Amacımız her bloktaki (sütunda) kağıtların toplamının 10 olmasıdır.


HARD: 1 den 5’e kadar olan 4 çeşit ( Kupa, Karo, Maça ve Sinek) toplam 20 kağıt ile oynanır.

Oyuna başladığınızda yan yana rastgele 5 kağıt açılır. Sonra sırayla açılan her kağıdı istediğiniz herhangi bir kağıdın altına koyarsınız. İkinci sıra kağıtlar bittikten sonra 3 sıraya geçilir. En son dördüncü sıra kağıtlarıda yerleştiririz. Amacımız her bloktaki (sütunda) kağıtların toplamının 12 olmasıdır.


Zor seviyede yarışma


EXTREME: 1 den 6’ya kadar olan 4 çeşit ( Kupa, Karo, Maça ve Sinek) toplam 24 kağıt ile oynanır.

Oyuna başladığınızda yan yana rastgele 6 kağıt açılır. Sonra sırayla açılan her kağıdı istediğiniz herhangi bir kağıdın altına koyarsınız. İkinci sıra kağıtlar bittikten sonra 3 sıraya geçilir. En son dördüncü sıra kağıtlarıda yerleştiririz. Amacımız her bloktaki (sütunda) kağıtların toplamının 14 olmasıdır.